درباره دیب مدیا بیشتر بدونید

دیب مدیا یک گروه مشاوره و توسعه کسب و کاره که تشکیل شده از دانش آموخته های رشته مدیریت کسب و کار دانشگاه تهران. تیم‌ ما شامل مشاور و استراتژیست کسب و کار، طراح ui و ux و المان‌های بصری و توسعه‌دهندگان وبسایت و اپلیکیشن هست.

گروه ما به شما کمک میکنن قسمت های مختلف کسب و کار خودتون رو سر و سامان بدید و اگر با چالشی روبرو هستید بتونید با راهکارهای جدید چالش‌ رو پشت سر بذارید و رشد کنید. 

ما سعی کردیم درکنار کیفیت، تنوع خدمت رو هم بالا ببریم تا هم کسب و کارهای بزرگ و قدیمی رو پوشش بدیم و هم کسب و کارهای نوپا رو حمایت کنیم. همچنین برای اونایی که تازه تصمیم گرفتن برند خودشون رو داشته باشن هم پشتیبانی قوی داریم. 

چون می‌دونیم که در ابتدای مسیر ممکنه هر کسی بودجه کم و سوالات زیادی داشته باشه، به همین دلیل انواع پلن‌های مشاوره رو در نظر گرفتیم و همچنین قبل از سفارش سایت و اپ هم رایگان باهاتون صحبت می‌کنیم تا شما زمان و بودجه از دست ندید.

ما گروه جوان و به روزی هستیم و می‌دونیم که براتون مهمه به جای شنیدن حرف‌های قشنگ، نتایج رو ببینید. با ما خبری از جلسات طولانی و صرف هزینه های گزاف برای راهکارهای قدیمی نیست. دیب مدیا زبون شما صاحبان کسب و کار رو بلده که همین موضوع کمک می‌کنه چابک‌تر باشیم. راهکارهای ما شما رو زودتر به هدف می‌رسونن.

تیم فنی ما هم تضمین می‌کنن که قبل از نهایی کردن سفارش‌های شما، هزینه و زمان رو نسبت به ویژگی‌های مورد نیاز پروژه با دقت بالایی تخمین بزنند و با یک قرارداد حرفه‌ای از غافلگیری و گروکشی محصول و سورس کد در زمان تحویل جلوگیری کنند. 

همچنین آموزش کامل و ۶ ماه پشتیبانی هم داریم که هزینه جدا نداره و اینجوری به شما کمک می‌کنیم از وبسایت و اپلیکیشنتون به راحتی استفاده کنید. اگر نیاز داشته باشید پلن‌های بازاریابی هم داریم که بیشتر و بهتر دیده بشید…

 

 

ما تبدیل شدیم به اونی که میخواستیم و اینجاییم تا شما هم تبدیل بشید به برندی که میخواید

learn more about us