Deeb Media

درباره دیب مدیا بدانید

دیب مدیا چیست؟

دیب مدیا / Deeb Media یک گروه مشاوره و توسعه کسب و کار است که از دانش آموختگان رشته مدیریت کسب و کار دانشگاه تهران تشکیل شده و به صورت تخصصی خدمات ارائه می‌کند.

تیم‌ Deeb Media شامل مشاور و استراتژیست کسب و کار، طراح ui و ux و المان‌های بصری، توسعه‌دهندگان وبسایت و اپلیکیشن هستند.

گروه دیب مدیا به شما کمک میکند تا کسب و کار و ایده خودتان را راه‌اندازی کنید؛ قسمت‌های مختلف کسب و کار خودتان را رشد دهید و اگر با چالشی روبرو هستید، با راهکارهای نوین و علمی چالش‌‌ها را پشت سر گذاشته و رشد کنید. 

خدمات مشاوره کسب و کار و راه‌اندازی و رشد بیزنس در دیب مدیا

Deeb Media چه کمکی به شما می‌کند؟

ما سعی کردیم درکنار کیفیت، تنوع پلن‌های خدمات را نیز بالا ببریم، تا هم کسب و کارهای بزرگ و قدیمی را پوشش دهیم و هم کسب و کارهای نوپا رو حمایت کنیم. همچنین برای افرادی که تصمیم به راه‌اندازی برند خودشان گرفتند، تیم مشاوره و پشتیبانی قوی داریم که از ابتدای راه مشاوره‌های دقیق در کنارتان هستند؛ همچنین با راه‌اندازی وبسایت برای شما رسیدن به درآمد را برایتان به ارمغان می‌آوریم.

از آنجایی که خوب می‌دانیم شما در ابتدای مسیر ممکن است بودجه کم و سوالات زیادی داشته باشید، برای شما انواع پلن‌های مشاوره را در نظر گرفتیم و همچنین قبل از سفارش وبسایت نیز رایگان مشاوره می‌دهیم تا شما زمان و بودجه را از دست ندید.

ما گروه جوان و به روزی هستیم و می‌دانیم که برای هر مشتری مهم است که به جای شنیدن حرف‌، نتایج را با ارقام و اثبات ببیند. پس برای شما گزارشات فروش و پیشرفت را آماده می‌کنیم تا در جریان روند رشد خود باشید.

با ما خبری از جلسات طولانی و صرف هزینه‌های گزاف برای راهکارهای قدیمی نیست. دیب مدیا زبان صاحبان کسب و کار رو بلد بوده و که همین موضوع کمک می‌کند که ما تیمی چابک‌تر از رقبا باشیم. راهکارهای ما شما را زودتر از بقیه به اهدافتان می‌رساند.

تیم وبسایت ما تضمین می‌کنند که قبل از نهایی کردن سفارش‌ وبسایت، هزینه و زمان را نسبت به ویژگی‌های مورد نیاز پروژه شما، با دقت بالایی تخمین بزنند و با یک قرارداد حرفه‌ای از غافلگیری و هرگونه تضاد و هزینه بیشتر در زمان تحویل جلوگیری کنند.

همچنین پس از تحویل وبسایت، آموزش کامل و ۶ ماه پشتیبانی رایگان داریم که هزینه جداگانه ندارد. در پلن کوچینگ مشاوره کسب و کار نیز شما به طور کامل از پشتیبانی برخوردار هستید.

همچنین برای رشد بیشتر و دستیابی به درآمد و فروش بالاتر، می‌توانید مدیریت بازاریابی دیجیتال و مدیریت سوشال مدیای خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

ما تبدیل شدیم به چیزی که میخواستیم و اینجا هستیم تا شما نیز تبدیل به برندی که میخواهید شوید.