خدمات دیب مدیا

خدمات مشاوره کسب و کار و راه‌اندازی و رشد بیزنس در دیب مدیا

مشاوره کسب و کار

مسیر کسب و کار پر از چالشه! علاوه بر این شما به عنوان مدیر و یا صاحب برند ممکنه حتی زمان کافی هم برای حل و فصل این چالشها نداشته باشید! مشاور کسب و کار با پرسش سوالات کلیدی و ارائه بازخوردهای مناسب، چالشهای آشکار و حتی پنهان کسب و کار رو نمایان و مسیر پیشنهادی رو تعیین می‌کنه.
به طور کلی خدمات مشاوره کسب و کار کمک می‌کنه ریشه مشکلات کسب و کارتان رو پیدا کنید، مسیر فعلی رو بشناسید و روندی متناسب با اهداف تجاری‌تون تعیین کنید تا در نهایت در وقت و هزینه‌ها صرفه جویی بشه و به سود آوری بیشتری برسید.

خدمات طراحی وبسایت وردپرسی و اختصاصی در دیب مدیا

طراحی وبسایت

دیب مدیا با بیش از پنج سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی وبسایت وردپرسی و برنامه نویسی اختصاصی، در خدمت کسب و کارهای شماست.

ما با طراحی رابط کاربری و وبسایت حرفه‌ای، به شما کمک می‌کنیم به درآمدزایی برسید.

آیا داشتن وبسایت کافیست؟ قطعا در ابتدای کار درآمد درآمد کمتری خواهید داشت اما ما با بهینه‌سازی وبسایت(سئو) فروش شما را چندین برابر می‌کنیم.

مدیریت تبلیغات و بازاریابی دیجیتال در دیب مدیا

مدیریت تبلیغات دیجیتال

تبلیغات دیجیتال به هر شکلی از تبلیغاتی گفته می شود که از طریق کانال های دیجیتالی مانند اینترنت یا دستگاه های تلفن همراه ارائه می شود. این تبلیغات می تواند شامل تبلیغات نوتیفیکیشنی، تبلیغات موتور جستجو، تبلیغات در سوشال مدیا، بازاریابی ایمیلی و غیره باشد.

تبلیغات دیجیتال به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا نسبت به روش‌های تبلیغات سنتی به مخاطبان بیشتری دست یابند.

ما در دیب مدیا به بنابه نیاز کسب و کارتان بهترین تبلیغ (یا ترکیبی از آنها) را برایتان اجرا می‌کنیم.

بهینه سازی وبسایت ( سئو) در دیب مدیا

سئو وبسایت

یکی از بهترین کارهایی که در حق خودتان و سایتتان می‌کنید، این است که دست از انتظار بردارید!

وقتی هنوز شناخته شده نیستید و برندی تازه‌تاسیس هستید که کاربران زیادی شما را نمی‌شناسند، چطور انتظار فروش بالا دارید.‌ وقتی وبسایت خودتان را تحویل گرفتید و محصولاتتان را در فروشگاه آنلاین خود درج کردید، منتظر فروش هستید… چه عاملی باعث می‌شود کاربران به سراغ فروشگاه آنلاین شما بیایند و از شما خرید کنند؟ وقتی مطابق قصد و هدف کاربر حرکت کنید و معتبر باشید، گوگل هم شما را دوست دارد و قطعا در صفحه نتایج سرچ کاربر، در رتبه بالا قرار می‌گیرید.

همچنین ما اصول سئو از دیدگاه گوگل را نیز پاس می‌داریم و به شما کمک می‌کنیم دیده شوید.

مدیریت سوشال مدیا و وبسایت‌های فروشگاهی به همراه پنل‌ها

مدیریت سوشال مدیا، سایت فروشگاهی و پنل‌ها

همه صاحبان بیزنس بخصوص بیزنس‌ها متوسط به بالا، وقت و انرژی کافی برای اداره صفحات سوشال مدیا را نخواهند داشت.

ما اینجاایم تا بصورت اصولی این خلا کسب و کار شما را به بهترین نحو پُر و راه‌های ارتباطی شما با مخاطبانتان را مستحکم‌تر کنیم.

همچنین، پس از طراحی وبسایت فروشگاهی بر پایه وردپرس، باید اطلاعات فروشگاه را وارد نمایید، محصول درج نمایید و به سفارشات ثبت شده رسیدگی کنید. اگر برای این کارها هم زمان کافی ندارید ما براتون انجامش میدیم...

خدمت جدید دیب مدیا هم ایکاد، مدیریت و بررسی پنل‌های فروش دیگر برای کسب و کار شماست! از جمله پنل فروش دیجی‌کالا، باسلام و ...

طراحی لوگو حرفه‌ای در دیب مدیا و سایر خدمات گرافیک

طراحی های گرافیکی و لوگو

خدمات طراحی در کسب و کار به طور کلی شامل مواردی است که با استفاده از آنها سعی در معرفی برند داریم.

همچنین در تبلیغات، المان‌های بصری و گرافیکی باعث می‌شوند که برند و کسب و کار شما بهتر دیده شود. به نوعی برند شما در ذهن مخاطب ماندگار گردد.
خدمات طراحی شامل موارد زیر هستند :
طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی کاور پست و استوری، طراحی کاور هایلایت، طراحی کارت ویزیت و…