خدمات بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجوگر (سئو)

دست از انتظار بردارید!

یکی از بهترین کارهایی که در حق خودتان و سایتتان می‌کنید، این است که دست از انتظار بردارید!

وقتی هنوز شناخته شده نیستید و برندی تازه‌تاسیس هستید که کاربران زیادی شما را نمی‌شناسند، چطور انتظار فروش بالا دارید؟

چرا سئو وبسایت لازم است؟

وقتی وبسایت خودتان را تحویل گرفتید و محصولاتتان را در فروشگاه آنلاین خود درج کردید، منتظر فروش هستید… چه عاملی باعث می‌شود کاربران به سراغ فروشگاه آنلاین شما بیایند و از شما خرید کنند؟

قطعا سئو !

وقتی مطابق قصد و هدف کاربر حرکت کنید و معتبر باشید، گوگل هم شما را دوست دارد و قطعا در صفحه نتایج سرچ کاربر، در رتبه بالا قرار می‌گیرید.

همچنین ما اصول سئو از دیدگاه گوگل را نیز پاس می‌داریم و به شما کمک می‌کنیم دیده شوید.

سئو و خدمات بهینه سازی وبسایت در دیب مدیا

مشاوره رایگان سئو برای وبسایت شما

آنالیز رایگان وبسایت شما از نظر نقص‌های سئو که فرصت پیشرفت شما هستند و ارائه پروپوزال همکاری

پلن‌های خدمات بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجوگر (سئو)

برای داشتن سایت هزینه کردید ولی هنوز بازدید کمی دارید؟ هزینه تبلیغات زیادی صرف کردید ولی هنوز دیده نمی‌شوید؟ اصول سئو از چندین نظر به شما کمک می‌کند تا از صفحه نتایج گوگل، بازدید بیشتری بگیرید و هم داخل سایت نکاتی رو رعایت کنید که از دیدگاه گوگل مورد تایید باشید.

پس برای اینکه سایت شما در سرچ گوگل یا بقیه موتورهای جستجو بالاتر از بقیه قرار بگیرد و بیشتر دیده شوید، باید از نظر فنی و ویژگی‌های مد نظر گوگل یا هسته وب قابل قبول و معتبر باشید. ما خطاهای رایج این حوزه را شناسایی و برطرف می‌کنیم.

به طور معمول، افراد سئو را با “کلمات کلیدی” می‌شناسند. ولی خود این کلمات کلیدی و انتخاب آنها هم داستانی دارد… تحقیق کلمات کلیدی پروسه‌ای دقیق و حرفه‌ای است که باید به درستی بررسی و انجام شود. معمولا برای این منظور ما بیشترین وقت را صرف می کنیم. اگر کسب و کار شما در مراحل اولیه تاسیس باشد قطعا روی کلمات کلیدی با سختی کمتر مانور می‌دهیم تا به اعتبار وبسایت شما اضافه شود. در این صورت مسیر برای گرفتن رتبه در کلمات کلیدی سخت‌تر مهیا خواهد بود.

ما علاوه بر تولید محتوای با کیفیت پیرامون کلمات کلیدی، از نظر رعایت نکات نگارشی و استفاده از المان‌های بصری هم دقیق هستیم. همچنین برای لینک سازی و سئوی آف پیج، مناسبترین سایت‌ها و مرتبط‌ترین گزینه‌ها را بررسی می‌کنیم تا هزینه شما سوخت نشود.